Burza oblečení – Prodej věcí

Načítání akcí

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Burza oblečení – Prodej věcí

21. 10. | 8:30 - 12:00

S nastupujícím podzimem pořádá Slunečnice každý říjen Podzimní burzu oblečení a sportovních potřeb. Je to ideální příležitost „poslat do světa“ starší zachovalé věci po Vašich dětech a za příjemné ceny nakoupit oblečení nové.  Určitě si zde vyberete i vy!

Zároveň je tato akce rovněž velice náročná na počet pomáhajících dobrovolníků a tak oceníme jakoukoliv pomoc. Dobrovolníci pomáhající se zajištěním burzy mají samozřejmě i některá drobná zvýhodnění. Mohou zde prodávat své oblečení zcela bez poplatku.

Podmínky prodeje na naší burze:

S sebou si prosím přineste čitelný seznam max. 50 kusů prodávaných věcí s udanou velikostí, barvou a jednoduchým popisem. Seznam je připraven ke stažení zde.

V RC si můžete předem vyzvednout číslo, pod kterým se vaše oblečení bude prodávat a tím velmi urychlíte příjem věcí. Z prostorových důvodů je počet prodávajících omezen. Kočárky k prodeji nepřijímáme.

Za každou věc, kterou přijímáme k prodeji, zaplatíte symbolický poplatek. Z prodaných věcí zůstává RC 15 %. Příjmy z této akce jsou určeny na podporu činnosti RC.

Místo konání:

Rodinné centrum Slunečnice, Bezručova 928, Beroun (budova Komunitního centra, 2. patro), tel. 603 141 700

Podrobnosti

Datum:
21. 10.
Čas:
8:30 - 12:00

Místo konání

Komunitní centrum
Bezručova 928, Beroun, 26601 Česká republika
+ Mapa Google
Telefon:
603 141 700