Jídlem ke zdraví – snadno a rychle

Načítání akcí

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Jídlem ke zdraví – snadno a rychle

21. 3. | 10:00 - 11:30

| 120 Kč

Přihlásit se

To co jíme, našemu zdraví pomáhá nebo škodí. Dosavadní výživová doporučení a způsob stravování způsobil celosvětový nárůst obezity, diabetu, prediabetu a dalších chronických nemocí a to nejen u dospělých, ale i u dětí.
Přitom přáním každé maminky je mít zdravé a šťastné dítě. To nejlepší, co pro něj můžete udělat, je vybavit ho do života zdravými stravovacími návyky. Které to ale jsou a jak to udělat?

Přijďte na přednášku JÍDLEM KE ZDRAVÍ – SNADNO A RYCHLE.
Získejte pocit jistoty, že jídlo, které svým dětem dáváte jim prospívá.
Na přednášce se dozvíte:
• Jak jídlo olivňuje naše zdraví
• Jak si vybrat kvalitní jídlo a podle čeho se ve výběru orientovat
• Jak snadno a rychle zavést do domácího jídelníčku zdravé jídlo
• Spoustu konkrétních tipů
Během setkání bude také prostor na vaše otázky a diskusi.

Přednášku je potřeba objednat do 16. 3., po zaplacení vstupného máte rezervované místo. Objednávejte přes webooker, nebo emailem: info@rcslunecnice.cz

Přednášku pro vás připravila specialistka na výživu a zdravý životní styl Andrea Jelínková, kterou k výživě přivedla touha po dítěti, které léta nepřicházelo. Až když zjistila, jak zásadně to co jíme a jak žijeme, ovlivňuje naše zdraví, začal se její život ubírat vytouženým směrem.
Dnes se výživě věnuje profesně. Předává znalosti a ukazuje, jak zdravý životní styl začlenit do – někdy příliš rychlého/hektického – života, a jak se o své tělo starat tak, aby dobře sloužilo nejen dneska a zítra, ale i za 50 let.
Díky svým zkušenostem se zaměřuje na maminky s dětmi a na ženy, které chtějí otěhotnět. Pomáhá i těm, kteří chtějí zhubnout nebo zlepšit své zdraví.

Podrobnosti

Datum:
21. 3.
Čas:
10:00 - 11:30
Cena:
120 Kč

Místo konání

Komunitní centrum
Bezručova 928, Beroun, 26601 Česká republika
+ Mapa Google
Telefon:
603 141 700