Novinky

9 Bře 2018

Jarní burza oblečení bude 13. – 15. dubna

S blížícím se jarem pořádáme každým rokem jarní burzu oblečení a sportovních potřeb. Jak již název napovídá, jedná se o ideální příležitost k obměně šatníku vašich dětí, ale i toho Vašeho. Po domluvě přijímáme k prodeji například i odrážedla nebo dětská kola. Burza nabízí široký výběr oblečení a potřeb za přijatelné ceny.

Pro velký počet přijímaných a prodávaných věcí je tato akce rovněž velice náročná na počet pomáhajících dobrovolníků a tak i zde oceníme Vaši pomoc. Dobrovolníkům pomáhajícím se zajištěním burzy nabízíme na oplátku možnost prodávat své oblečení zcela bez poplatku a navíc si mohou ty nejlepší „kousky“ odkoupit už v době příprav, ještě než je burza otevřena pro veřejnost.

Podmínky prodeje na naší burze:

S sebou si prosím přineste čitelný seznam max. 50 kusů prodávaných věcí s udanou velikostí, barvou a jednoduchým popisem. Seznam je připraven ke stažení zde.

V RC si můžete předem vyzvednout číslo, pod kterým se vaše oblečení bude prodávat a tím velmi urychlíte příjem věcí. Z prostorových důvodů je počet prodávajících omezen. Kočárky k prodeji nepřijímáme.

Za každou věc, kterou přijímáme k prodeji, zaplatíte symbolický poplatek. Z prodaných věcí zůstává  RC 15 %. Příjmy z této akce jsou určeny na podporu činnosti RC.

Místo konání:

Rodinné centrum Slunečnice, Bezručova 928, Beroun (budova Komunitního centra, 2. patro),  tel. 603 141 700

Nejbližší termín:  od 13. – 15. dubna 2018