Novinky

2 Úno 2018

Aktuální seznam novinek v druhém pololetí

Druhé pololetí začíná od 1. února 2018. Pro Vás, kteří chodíte na kurz a dál budete pokračovat se nic nemění, na nejbližší hodině p. lektorce oznamte, že kurz budete dál navštěvovat a automaticky do něj budete zařazeni. Začátkem února Vám přijde do emailu nová faktura.

Ukázkové hodiny pro II. pololetí únor – červen 2018 se budou konat na stejném místě a ve stejném čase jako daný kurz v týdnu: 22.-26. ledna 2018

Nové kurzy jsou na webookeru v novém semestru.

Jógohrátky nový kurz-ukázkové hodiny jsou v úterý 23. a 30. ledna 16.30-17.15

Na všechny kurzy se můžete přihlásit přes rezervační systém webooker, záložka KURZY – ÚNOR – ČERVEN 2018.

Změny a novinky v kurzech:

Cvičení s miminky od 6. týdnů do 6. měsíců v Edenu pravidelně v pondělí 13.00-13.45
Kurz zaměřený náuce správného nošení a manipulace s miminkem respektuje plně potřeby dětí. V hodinách využíváme gymbalony, overbally, míčky, objevujeme hudbu. Cvičíte cviky sestavené fyzioterapeutkou dle psychomotorického vývoje dětí. Vede Lucie Špačková-Krasanovská

Kurz šití – Krok za krokem 1x měsíčně každé poslední  pondělí v měsíci začátek 26. 2. 18.30-21.30 Kurz šití o 5 lekcích je vhodný jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé švadlenky. Šije se na vlastních strojích. Vede Veronika Sovová.

Kurz předporodní přípravy pro všechny budoucí rodiče začíná 21. února od 18.15-20.15 hodin.
Šest dvouhodinových lekcí pro budoucí maminky a jejich blízké osoby. Přátelská příprava k porodu pro ty, kteří hledají rovnováhu mezi svobodou a odpovědností, aktivitou a nečinností, vědomostmi a praktičností. Předporodní přípravu vede uznávaná porodní asistentka Marie Vnoučková, viceprezidentka Unie porodních asistentek.

Angličtina praktická a obchodní
Čtvrtky 19.30-20.50
V kurzu je kladen důraz zejména na praktické využití angličtiny v běžném životě, i v zaměstnání. Získáte v angličtině sebedůvěru, která Vás naučí jazyk milovat a to Vás přiměje k tomu, že se budete chtít angličtinou ještě více obklopovat. Na řadu přijde i gramatika, a však ne jako cíl kurzu, ale pouze prostředek ke spontánní komunikaci v jazyce. Vede Martin Procházka.

Jógohrátky úterý 16.30-17.15
Pokud byste rádi dali dětem 3-6 let základy pro pozitivní vnímání pohybu, je tento kroužek tou nejlepší volbou. Při hodinách dávám důraz na správné držení těla, nacvičujeme různé dechy a bojujeme proti plochým nohám. Zahrajeme si na zvířátka nebo pozdravíme sluníčko a bude zde prostor pro malé zlobeníčko, taneček, hru. Vede Lucie Kostlivá. Začátek kurzu 6. února.

Čarování s Animatějem – animační dílna pro školáky středa 16.15- 2x za měsíc
Na vlastní oči uvidíte, jak rozhýbat panáčka z modelíny nebo figurku z Lega, jak natočit film třeba jen z kousku papíru nebo rozstříhaných novin. Jak čarovat s obrazem. Říkáte si, že je to moc složité. Nuže, pokud budete mít trochu trpělivosti, pak vám dokážu, že to až tak složité není, jakože se Animatěj jmenuji! Vede Milan Štajer.

Ukázková hodina NJ ve čtvrtek 1. února 11.10-12.30
Pro všechny, kdo mají zájem o německý jazyk pro falešné začátečníky až mírně pokročilé.