Kdyčtvrtek 18.45 - 20.05
MístoKomunitní centrum - podkroví
Pro kohopokročilí B2
Cena230 Kč/lekce
Přihlásit se

Znáte gramatiku, většinou dobře rozumíte a ani čtení v angličtině vám nedělá problém, ale jakmile dojde na mluvení, ztrácíte sebejistotu? Pak je právě pro vás ideální kurz Angličtina B2 s Martinem Procházkou. Hlavní částí kurzu je právě konverzace v angličtině. S učebnicemi se zde nesetkáte, zato dostanete spoustu příležitostí spontánně mluvit a získáte mnohem větší sebevědomí při konverzaci v angličtině.

Typická lekce tohoto kurzu začíná otázkou „How have you been?“, následuje krátké představení tématu, kterému se budeme věnovat a seznámení se souvisejícími slovíčky či slovními obraty. Pak už následují otázky na dané téma, které následně rozvádíme. Témata jsou vybírána s ohledem na složení skupiny studentů, takže k nim rozhodně budete mít co říci. Pokud narazíme na slovíčko, které neznáte, napíšeme jej na tabuli a k učení nových slovíček a vizualizaci témat využíváme i projektor. Během každé lekce se naučíte 30 – 40 nových slovíček, váš projev v angličtině bude přirozenější a vaše potíže v reálné konfrontaci s jazykem postupně vymizí.

Ukázková hodina zdarma proběhne v týdnu od 9.do 13. září (na stejném místě a v čase jako daný kurz). Pokud kurz není plně obsazen, lze se přihlásit i v jeho průběhu.