Lektor / kaJimmy Bozeman
Kdyčtvrtek 16:00 - 16:45
MístoEden
Pro kohozačátečníci a mírně pokročilí
Cena130 Kč/lekce
Přihlásit se

Kurz vede Jimmy Bozeman – rodilý mluvčí s dlouholetou praxí s výukou malých i školních dětí. Děti jsou rozděleny podle znalostí po 10 ve skupině. Na hodinách využíváme zejména prožitkovou metodu, tzn., že děti si osvojují jazyk bez toho, že by měly pocit učení. To se děje především formou zpěvu, říkanek, pohybových her a výtvarných činností. Školní děti si osvojují základy gramatiky i psané formy jazyka, prohlubují školní znalosti a ověřují si je při konverzaci s rodilým mluvčím.
Rozsah výuky: 45 minut. Cena 130 Kč za lekci, kurz je pololetní a rezervační systém webooker vám umožňuje pohodlné omluvení hodin a vybírání náhrad.
Vzhledem k velkému počtu zájemců o jazykový kurz se děti přihlašují závazně a platbu kurzu je nutné uhradit do doby splatnosti fa., která vám po přihlášení na kurz přijde emailem.
Pokud si nejste jisti, na kterou hodinu máte dítě přihlásit, informace a konzultace u Martiny Bozemanové tel. 605 505 254, Email: martinabozemanova@seznam.cz

Ukázková hodina je již součástí kurzu. Určitě na ní přijďte.
50% sleva na sourozence, kterou poskytuje RC Slunečnice se na kurzy AJ s Jimmym nevztahuje. Zde poskytujeme slevu 5% na každého ze sourozenců, kteří jsou přihlášení ka kurz.