Lektor / kaPavel Stolín
Kdypondělí 17:45 - 18:45
MístoKomunitní centrum
Pro kohoRodiče s dětmi
Cena90/50 Kč/lekce
Přihlásit se

Popis kurzu
Osmitýdenní kurz je zaměřen na rodiče s dětmi (první stupeň ZŠ). Jednoduchou formou lze dosáhnou zmírnění dopadů ADHD a hyperaktivity, poruch učení či odstranění strachů, stresů, depresí apod. Dochází ke zlepšení pozornosti, zvýšení pocitu radosti, klidu a životní pohody u dětí i dospělých. Tato metoda je používána ve školách po celém světě. Každým rokem je uskutečňován projekt Inner peace day, kde partnerem je Unesco. Přijďte objevit svůj nádherný vnitřní svět. Pravidelné dosahování bezmyšlenkového stavu vede k pozitivním fyzickým a psychickým změnám, metoda, je vhodná pro všechny generace. Vítáni jsou i senioři a všichni ostatní.

Další informace
Cena za lekci pro dospělou osobu je 50 Kč. Za rodinu zaplatíte 90 Kč. Aktuální kurz končí 30.11. a další pokračování se otevře po novém roce. Termín bude včas upřesněn.
Rezervace je možná přes rezervační systém webooker.

Lektoři:


Manželé Reni a Pavel Stolínovi se věnují Sahadža meditaci od roku 2001.Reni Stolínová vystudovala konzervatoř, balkanistiku a učitelství se zaměřením na výuku klavíru. Vše v Bulharsku. Má zkušenosti s prací s dětmi jako učitelka HV a AJ ve školce, jako asistentka pedagoga a učitelka výuku hry na klavír v ZUŠ. Když se nevěnuje rodině, ráda si sedne k háčkování či pletení.