Načítám Akce

« All Akce

Beseda: Spokojená maminka – spokojené miminko

21. 10. | 18:30 - 20:30

150 Kč

V rámci této besedy budou nastíněné různé cesty a možnosti, které dnes mateřství nabízí. Počínaje těhotenstvím a porodem, kdy lze využít řady přírodních prostředků pro klidné těhotenství a přirozený porod bez zbytečných lékařských intervencí, až po různé alternativní přístupy k péči a výchově dítěte.

Nastíněná budou tato témata:
– zdravé těhotenství a přirozený porod
– nošení a kontaktní rodičovství
– látkové pleny a bkm – bezplenková komunikační metoda
– blw (Baby Led Weaning) – dítětem řízené odstavení/zavádění příkrmů
– znakování miminek
– domácí lékárna a očkování
– různé výchovné přístupy (zdroje viz Nevýchova, Koncept kontinua, Respektovat a být respektován, Vychováváme děti a rosteme s nimi atd..)
Cílem přednášky není poskytnou detailní informace k jednotlivým tématům, ale spíše ukázat, jakými směry lze k dítěti přistupovat, pokud rodiče či nastávající rodiče hledají vlastní cestu výchovy, kterou dnešní doba umožňuje.

Vede: Mgr. Olga Böhmová, matka dvouletého chlapce na rodičovské dovolené. Dlouhodobě se věnuje různým přírodním přístupům, zejména v oblasti zdraví. Od těhotenství se navíc intenzivně věnuje studiu alternativních přístupů k dětem a vše, o čem se bude mluvit, praktikuje při vlastní výchově a péči o syna.

Rezervace besedy nutná přes rezervační systém webooker, nebo na emailu: info@rcslunecnice.cz do 17.10., po zaplacení besedy máte rezervované místo.

Podrobnosti

Datum:
21. 10.
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
150 Kč

Místo konání

Komunitní centrum
Bezručova 928
Beroun, 26601 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
603 141 700