Načítám Akce

« Všechny Akce

Letní příměstské tábory

7. 7. | 7:30 - 28. 8. | 16:30

2400 Kč

Tábory jsou vhodné pro děti od 6 do 11 let a budou probíhat každý všední den od 7:30 do 16:30 v RC.

7. – 10. 7.  Cesta do pravěku

Zajímáš se o život v pravěku? V lese společně vybudujeme pravěké chýše, zahrajeme si fáborkovou hru, vyrobíme hliněné šperky nebo jednoduché hliněné předměty. Domů si pak můžeš odnést vlastnoručně vyráběný kostým pravěkého člověka či zvířete. Jaké to bylo v pravěku zažijete s Petrou Novotnou Pšeničkovou a Veronikou Weisovou.

13. – 17. 7.  Ronja, dcera loupežníka

Do medvědí jeskyně za Roňjou a Borkem se vypravíte s Irčou Baxovou a Bětkou Schlochterovou.

20. – 24. 7.  Tajný život mazlíčků

Dobrodružství začíná, když se ztratí pes Max, dokážeme ho společně se Simonou Dupačovou a Barborou Kostinovou najít a vrátit domů?

27. – 31. 7.  Eragon

Tábor bude pojat jako dobrodružná hra, která se bude odehrávat v okolních lesích, hradech a zámcích Berounska. Velkou nápomocí nám bude celosvětová hra Geocaching, jejíž „kešky“ budou pro naše dračí jezdce (účastníci tábora) vejce, z kterých se můžou vylíhnout další draci. Na svých toulkách nebezpečnými hvozdy s Eragonem (Jakub Horký) a Bromem (Pavel Stolín) budeme zdolávat hordy Urgalů a Kullů, kteří nám budou v patách. Hodně toho nachodíme, takže dračí jezdci budou muset být zdatní chodci, kteří se nezaleknou ujít nějaké ty kilometry denně.
Navštívíme např. Zámek Nižbor, kde byli naposledy spatřeni Vardenové (na zámku – Keltové), odpůrci zrádného krále Galbatorixe, který ač sám dračí jezdec, zbaběle zradil své přátele dračí jezdce a bez lítosti je povraždil. Sám se pak stal králem. To mu ovšem v naší hře neprojde. Další zastávkou našeho tábora bude např. zřícenina hradu Jenčov, kde podle posledních zpráv sídlí Galbatorix. Vyhrají dračí jezdci bitvu či podlehnou přesile Urgalů? Zdolá je zlý kouzelník Durza nebo ho dračí jezdci přemohou svou odvahou, houževnatostí a morální silou? To se dozvíte, pokud se přihlásíte na náš příměstský tábor.

3. – 7. 8.  Stezka zlatokopů

Dozvíš se rád/a zajímavosti o vzácných kamenech? Tak to by tě mohlo zaujmout vyrazit s námi do blízkých Brdatek za pokladem stezkou zlatokopů, rýžovat zlato, navštívit muzeum či si vyrobit z látky jednoduchou mošničku na nejrůznější poklady. Za zlatokopy se vydáte s Petrou Novotnou Pšeničkovou a Emou Joudalovou.

10. – 14. 8.  Vědecká detektivka (OBSAZENO! – přijímáme pouze náhradníky)

Každý den budeme experimentovat, poznávat chemické a fyzikální vlastnosti okolního světa. S Kubou Horným a Ladou Gürtlerovou.

17. – 21.8.  Cesta kolem světa

Na cestě kolem světa budeme plnit zajímavé úkoly a překonávat nelehké překážky. Cestovat budete s Barborou Kostinovou a Simonou Dupačovou.

24. – 28. 8.  Na pirátské Fregatě

Přidej se k dobrodružné plavbě a objevuj nové druhy z říše fauny a flory. Provázet vás bude Filip a Lada Gürtlerovi.

 

Lektoři jsou proškolení, mají zkušenosti s vedením dětí v MŠ, ZŠ, RC Slunečnice a na letních táborech, sportovních oddílech.
Místo konání: RC Slunečnice, Bezručova 928, budova Komunitního centra Beroun.

Cena za týdenní program: 2 400Kč za dítě, v ceně je zahrnuta celodenní péče, materiál na tvoření, 1 x svačina, 1x oběd a pitný režim, vstupné, jízdné, pojištění, skupina min. 10 a max. 14 dětí. Druhý a další sourozenec má 10% slevu.

Vyplněnou přihlášku odevzdejte co nejdříve, platbu tábora 2 400 Kč nutné uhradit
do 15. 6. 2020,
tel. 603 141 700

Přihláška ke stažení: přihláška – příměstský tábor 2020

Podrobnosti

Zahájení:
7. 7. | 7:30
Ukončení:
28. 8. | 16:30
Cena:
2400 Kč

Místo konání

Komunitní centrum
Bezručova 928
Beroun, 26601 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
603 141 700