Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Seminář: Cesta k dětem – ZRUŠENO!

29. 3. | 9:30 - 16:00

390 Kč

Péče o děti je náročná, často zlobí, neposlouchají, vzdorují? Na semináři se budeme zabývat nastavením hranic- ponechání důsledků, naslouchání a povzbuzení sebedůvěry u dětí. Vhodné pro všechny rodiče, prarodiče malých i větších dětí.
Téma semináře:
• Nastavit hranice, nechat nést důsledky. Žijeme uprostřed určitých mantinelů, hranic a pravidel. Nikdo z nás si nemůže v plné míře dělat, co se mu zachce. Je potřeba učit děti už od mala kázni a zodpovědnosti, aby v dospělosti nebyly nepříjemně překvapeny.
• Jak se stát povzbuzujícím rodičem. Pochopit význam a důležitost při budování sebedůvěry dítěte a jeho ceny. Ukážeme si praktické příklady, jak můžeme děti povzbudit a také čím je můžeme zranit.
• Tajemství naslouchání. Co je třeba k dobrému naslouchání? Co nám může bránit? Jak můžeme zlepšit naši komunikaci, když si budeme správně naslouchat?

Vede: Ing. Pavel Mečkovský M. A. lektorství a poradenství rodinám se věnuje více než 15 let.
Lektorství a poradenství rodinám se věnuje více než 15 let. Absolvoval biomedicínské inženýrství na VUT v Brně. Master of Arts in Practical Ministries se specializací na osobní rozvoj, poradenství získal na vysoké škole s americkou akreditací v Rakousku. Je absolventem několika kurzů zaměřených na rodinné a osobní poradentsví, včetně stáže v organizaci Bridge to Life v USA. Je zakladetelm hnutí SAM (Společentsví aktivních mužů), jehož cílem je podpora a povzbuzení mužů. V roce 2017 dokončil psycho-terapeutický výcvik v terapii zaměřené na řešení (Solution focus) s akreditací u MPSV CR.

Během semináře Vám po dohodě pohlídáme děti zdarma. Rezervace hlídání nutná do 25. 3.
Cena semináře: 390 Kč, rezervace a platba semináře nejpozději do 23. března 2020
Rezervovat můžete přes náš rezervační systém webooker.

Podrobnosti

Datum:
29. 3.
Čas:
9:30 - 16:00
Cena:
390 Kč

Místo konání

Komunitní centrum
Bezručova 928
Beroun, 26601 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
603 141 700