Načítám Akce

Nadcházející Akce

Navigace pro hledání a zobrazení Akce

Březen 2021

Online seminář: Odměny a tresty, důslednost a hranice ve výchově

2. 3. | 18:00 - 20:00
150Kč

Lze vychovávat bez trestů? Pokud ne, tak za co, kdy a jak máme dítě trestat? A jaké odměny jsou na místě? Mantrou dnešního výchovného poradenství jsou hranice: rodiče prý nemají dětem ustupovat, nelze jednou povolit a jindy zakázat. Je to ale opravdu tak? Budeme se zabývat tématy: Vnitřní a vnější motivace Laskavá důslednost Jak nastavit hranice On-line seminář vede: Mgr. et Mgr. Pavla Koucká – psycholožka, která se věnuje psychoterapii a rodičovskému poradenství. Je autorkou mnoha článků o výchově a…

Zobrazit více »

Online seminář: Jak se zbavit hádek mezi dětmi?

15. 3. | 20:00 - 21:00
150Kč

Děti na sebe křičí, hádají se a vy každou chvíli řešíte kdo komu, co udělal. Jak řešit časté hádky mezi sourozenci nebo kamarády a doma nastolit pohodovou atmosféru? Lektor Milan Studnička se s Vámi podělí o 5 konkrétních praktických a užitečných tipů. Na semináři se dozvíte: Jaké jsou nejčastější chyby rodičů při řešení dětských hádek. Jak správný přístup rodičů výrazně snižuje míru konfliktů. Co konkrétně můžete dělat hned zítra, abyste snížili počet hádek mezi dětmi. Proč je důležité učit děti…

Zobrazit více »

Leden 2022

Videokurz: Angličtina pro mírně pokročilé III

31.1.2022 | 8:00 - 3.2.2022 | 17:00

Vážení klienti, Rádi bychom se s Vámi podělili o poslední video ze série videokurzů podpořených Nadací Tipsport - Angličtina pro dospělé, 3. lekce s Kateřinou Bokovou. Enjoy the video and stay with us😊 Věříme, že Vám videokurzy - obzvlášť v této komplikované době - přišly vhod. Děkujeme, že jste s námi😊 Vaše Slunečnice

Zobrazit více »

Únor 2022

Videokurz: Lotrando

1.2.2022 | 8:00 - 17:00

Připravili jsme pro Vás další videokurz Lotrando plný cvičení a hrátek pro děti od 2 do 3 let. Kurzem Vás provede Jana Šišková, která už se moc těší, až se s Vámi bude moci zase při cvičení potkávat. Děkujeme Nadaci Tipsport za finanční podporu projektu.

Zobrazit více »

Videokurz: Čarování s Animatějem

3.2.2022 | 8:00 - 17:00

Představujeme Vám další videokurz Čarování s Animatějem určený pro děti školního i předškolního věku. Kurzem Vás provede Milan Štajer a dozvíte se, co Vás čeká, když přijdete na jeho hodinu animovaného filmu. Děkujeme Nadaci Tipsport za finanční podporu projektu.

Zobrazit více »

Videokurz: Hravá angličtina pro děti II

4.2.2022 | 8:00 - 17:00

Angličtina nás baví😊 Představujeme Vám další videokurz Hravá angličtina pro děti 2 až 3 roky s rodiči, kterým Vás provede Kristýna Petrovicová. Pojďte si s dětmi zacvičit, zatančit a zazpívat a u toho si osvojit anglická slovíčka. Děkujeme Nadaci Tipsport za finanční podporu tohoto projektu.

Zobrazit více »

Videokurz: Cvičení s miminky 10 – 18 měsíců

5.2.2022 | 8:00 - 17:00

Podívejte se na další videokurz Malé hrátky s batolátky, v němž Vás paní lektorka Lucie Špačková seznámí se cviky vhodnými pro děti od 10 do 18 měsíců. RC Slunečnice nabízí 3 různé kurzy cvičení s miminky podle věku – 3 – 6 měsíců, 6 – 10 měsíců a 10 – 18 měsíců. Děkujeme Nadaci Tipsport za finanční podporu projektu.

Zobrazit více »

Videokurz: Angličtina pro mírně pokročilé II

6.2.2022 | 8:00 - 17:00

Vážení klienti, další videokurz angličtiny pro dospělé je tu😊 Potrénujte si gramatiku a slovíčka s paní lektorkou Kateřinou Bokovou. Videokurz je určen pro mírně pokročilé i notorické začátečníky. V naší nabídce kurzů angličtiny pro dospělé však najdete čtyři různé úrovně náročnosti – pro začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé i pokročilé. Stačí si jen správně vybrat😊 Více informací naleznete na https://www.rcslunecnice.cz/anglictina/.   Děkujeme Nadaci Tipsport za finanční podporu projektu. Vaše Slunečnice

Zobrazit více »

Videokurz: Cvičení na básničky

7.2.2022 | 8:00 - 17:00

Pojďte si s dětmi zazpívat a zacvičit si na básničky. Představujeme Vám další videokurz Cvičení na básničky, kterým Vás provede naše zkušená lektorka Kristýna Petrovicová. Kurz je určen dětem ve věku od 2 do 3 let, ale určitě si rády zaskotačí i starší děti. Děkujeme Nadaci Tipsport za finanční podporu projektu.

Zobrazit více »

Videokurz: Už budu prvňáček

8.2.2022 | 8:00 - 17:00

Máte doma malého předškoláka? Chcete, aby byl dobře připravený na školní docházku? Nechte si poradit od naší speciální pedagožky Mgr. Petry Novotné, která Vás provede našim dalším videokurzem Už budu prvňáček. Kurz má stále volnou kapacitu, v případě zájmu se můžete hlásit přes webooker či nás kontaktovat telefonicky, emailem. Mgr. Petra Novotná vede také individuální speciálně pedagogickou poradnu. Bližší informace o poradenství v RC Slunečnice naleznete na našich webových stránkách https://www.rcslunecnice.cz/poradny/.

Zobrazit více »
+ Export akcí