Načítám Akce

Nadcházející Akce

Navigace pro hledání a zobrazení Akce

Květen 2021

Spojení se zdroji své životní energie

26. 5. | 18:00 - 20:00
180Kč

Workshop: Jako děti se rodíme do tohoto světa spontánní, zvídaví a tvořiví, s plně rozvinutou intuicí. Jsme v kontaktu se svými vnitřními zdroji radosti, síly, odvahy, sebedůvěry atd. Postupně však o tyto kvality více či méně vlivem výchovy přicházíme a místo toho si osvojujeme způsob myšlení a chování, které nám předávají rodiče. Cílem semináře je navázání hlubšího kontaktu s těmito zdroji a přispět tak k posílení vnitřní energie, vyrovnanosti a klidu. Budeme relaxovat, pracovat se zdroji a malovat, přičemž nejde…

Zobrazit více »

Červen 2021

Kurz první pomoci

8. 6. | 18:00 - 19:30
200Kč

Seminář je speciálně zaměřený na poskytování první pomoci dětem, zahrnující období od narození do období konce školního věku. Ujasníme první pomoc při nejběžnějších rizikových stavech a situacích u dětí: křeče, bezvědomí, otravy, úrazydušení, odsávání nemocného dítěte, jak zjednodušit podávání léků dětembolesti břicha, stabilizovaná poloha, řešení horečnatých stavůseznámení s meningokokovou problematikoustavění tepenného krvácenísprávná komunikace se složkami integrovaného záchranného systémusoučástí výcviku je i nácvik resuscitace dítěte na trenažéru (novorezence a dítěte cca 7 let). Probereme základy resuscitace u dospělého. Ozřejmíme rizika úrazů…

Zobrazit více »

Leden 2022

Videokurz: Angličtina pro mírně pokročilé III

31.1.2022 | 8:00 - 3.2.2022 | 17:00

Vážení klienti, Rádi bychom se s Vámi podělili o poslední video ze série videokurzů podpořených Nadací Tipsport - Angličtina pro dospělé, 3. lekce s Kateřinou Bokovou. Enjoy the video and stay with us😊 Věříme, že Vám videokurzy - obzvlášť v této komplikované době - přišly vhod. Děkujeme, že jste s námi😊 Vaše Slunečnice

Zobrazit více »

Únor 2022

Videokurz: Lotrando

1.2.2022 | 8:00 - 17:00

Připravili jsme pro Vás další videokurz Lotrando plný cvičení a hrátek pro děti od 2 do 3 let. Kurzem Vás provede Jana Šišková, která už se moc těší, až se s Vámi bude moci zase při cvičení potkávat. Děkujeme Nadaci Tipsport za finanční podporu projektu.

Zobrazit více »

Videokurz: Čarování s Animatějem

3.2.2022 | 8:00 - 17:00

Představujeme Vám další videokurz Čarování s Animatějem určený pro děti školního i předškolního věku. Kurzem Vás provede Milan Štajer a dozvíte se, co Vás čeká, když přijdete na jeho hodinu animovaného filmu. Děkujeme Nadaci Tipsport za finanční podporu projektu.

Zobrazit více »

Videokurz: Hravá angličtina pro děti II

4.2.2022 | 8:00 - 17:00

Angličtina nás baví😊 Představujeme Vám další videokurz Hravá angličtina pro děti 2 až 3 roky s rodiči, kterým Vás provede Kristýna Petrovicová. Pojďte si s dětmi zacvičit, zatančit a zazpívat a u toho si osvojit anglická slovíčka. Děkujeme Nadaci Tipsport za finanční podporu tohoto projektu.

Zobrazit více »

Videokurz: Cvičení s miminky 10 – 18 měsíců

5.2.2022 | 8:00 - 17:00

Podívejte se na další videokurz Malé hrátky s batolátky, v němž Vás paní lektorka Lucie Špačková seznámí se cviky vhodnými pro děti od 10 do 18 měsíců. RC Slunečnice nabízí 3 různé kurzy cvičení s miminky podle věku – 3 – 6 měsíců, 6 – 10 měsíců a 10 – 18 měsíců. Děkujeme Nadaci Tipsport za finanční podporu projektu.

Zobrazit více »

Videokurz: Angličtina pro mírně pokročilé II

6.2.2022 | 8:00 - 17:00

Vážení klienti, další videokurz angličtiny pro dospělé je tu😊 Potrénujte si gramatiku a slovíčka s paní lektorkou Kateřinou Bokovou. Videokurz je určen pro mírně pokročilé i notorické začátečníky. V naší nabídce kurzů angličtiny pro dospělé však najdete čtyři různé úrovně náročnosti – pro začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé i pokročilé. Stačí si jen správně vybrat😊 Více informací naleznete na https://www.rcslunecnice.cz/anglictina/.   Děkujeme Nadaci Tipsport za finanční podporu projektu. Vaše Slunečnice

Zobrazit více »

Videokurz: Cvičení na básničky

7.2.2022 | 8:00 - 17:00

Pojďte si s dětmi zazpívat a zacvičit si na básničky. Představujeme Vám další videokurz Cvičení na básničky, kterým Vás provede naše zkušená lektorka Kristýna Petrovicová. Kurz je určen dětem ve věku od 2 do 3 let, ale určitě si rády zaskotačí i starší děti. Děkujeme Nadaci Tipsport za finanční podporu projektu.

Zobrazit více »

Videokurz: Už budu prvňáček

8.2.2022 | 8:00 - 17:00

Máte doma malého předškoláka? Chcete, aby byl dobře připravený na školní docházku? Nechte si poradit od naší speciální pedagožky Mgr. Petry Novotné, která Vás provede našim dalším videokurzem Už budu prvňáček. Kurz má stále volnou kapacitu, v případě zájmu se můžete hlásit přes webooker či nás kontaktovat telefonicky, emailem. Mgr. Petra Novotná vede také individuální speciálně pedagogickou poradnu. Bližší informace o poradenství v RC Slunečnice naleznete na našich webových stránkách https://www.rcslunecnice.cz/poradny/.

Zobrazit více »
+ Export akcí