Pronájem herny

Jste našimi klienty a hledáte vhodné místo pro dětskou narozeninovou oslavu či větší přátelskou sešlost s dětmi?  Takové místo kde by si děti mohly hrát a dospělí si mohli popovídat třeba u kávy? Setkali jsme se s požadavkem a přáním mít tuto možnost ve Slunečnici a proto Vám chceme vyjít vstříc a umožnit zapůjčení herny v Komunitním centru, která svými rozměry i možnostmi přípravy občerstvení těmto účelům vyhovuje. Kromě herny a hraček, je Vám k dispozici i kavárnička, kde si můžete připravit výborné presso nebo café latté a samozřejmě i různé druhy čajů. V kavárničce je k dispozici mini-lednice a v herně si můžete půjčit CD-přehrávač i CD s dětskými písničkami. Pronájem herny na oslavy je možný  od 1. 1. 2018 jen pro klienty Slunečnice tzn. pro ty děti, které navštěvují naší dětskou skupinu nebo chodí pravidelně na naše kurzy.

Pravidlá zapůjčení herny

Před vypůjčením Vás (organizátora oslavy) do prostor RC Slunečnice pustí, některý ze zaměstnanců RC, zapíše si Vaše kontaktní údaje vč. čísla OP, vybere od Vás zálohu, vysvětlí vše potřebné a zodpoví Vaše dotazy. Ve smluvený čas si prostory opět převezme – pokud jsou prostory v pořádku, tak Vám vrátí zálohu a naopak vybere půjčovné. Hernu pronajímáme pouze na oslavy dětí. Pronájem herny na oslavy je možný  od 1. 1. 2018 jen pro klienty Slunečnice tzn. pro ty děti, které navštěvují naší dětskou skupinu nebo chodí pravidelně na naše kurzy.

Ceník 1 hodina 2 hodiny 3 hodiny a více
Půjčovné 250 Kč 400 Kč 500 Kč
Vratná záloha 1 000 Kč

Půjčovné nezahrnuje:

úklid (hračky a nádobí), který je potřeba dokončit před vrácením zálohy

konzumaci v „kavárničce“ – platí se zvlášť do kasičky

Rezervace a dotazy na:

telefonu: 603 141 700

emailu: info@rcslunecnice.cz

K nákupu občerstvení na Vaši oslavu můžeme doporučit naše milé sponzory, jejichž výrobky jste mohli ochutnat na dětském karnevalu:

objednat si zde můžete dorty všeho druhu od dětských až po svatební, ale také minizákusky a koláčky

vyrábí a nabízí čerstvé chlebíčky, obložené mísy, jednohubky a spoustu dalších dobrot vhodných k oslavám

Fotogalerie herny