Půjčovna potřeb pro děti

Plánujete cestu a nemáte cestovní postýlku? Chystáte se do hor nebo delší pěší výlet a hodila by se Vám více krosna? Váháte, zda koupit šátek na nošení a jak se v široké nabídce zorientovat? Právě pro Vás je tady naše půjčovna. Ceny jsou spíše symbolické, aby si jednotlivé výrobky mohl vyzkoušet každý.  Vybrané věci si prosím rezervujte v kanceláři nebo na info@rcslunecnice.cz. K převzetí si prosím připravte občanský průkaz, zálohu a půjčovné.

Název Vratná záloha Půjčovné / den Půjčovné / víkend Půjčovné / dlouhodobé
Cestovní postýlka 500 Kč 50 Kč 100 Kč 200 Kč / týden
Krosna Salewa Koala 500 Kč 50 Kč 100 Kč 300 Kč / týden
Šátek Vatanai 4,5m 500 Kč 20 Kč 50 Kč 200 Kč / 3 měsíce
Koupací kbelík 500 Kč 20 Kč 50 Kč 200 Kč / 3 měsíce
Monitor dechu 500 Kč 300 Kč / 3 měsíce
Cestovní židlička Sack n’Seat 100 Kč 20 Kč 50 Kč 100 Kč / týden
Kojenecká váha 500 Kč 300 Kč / 3 měsíce
Chůvičky 500 Kč 20 Kč 50 Kč 150 Kč / týden

Digitální dětská váha

Digitální dětská váha je skvělým pomocníkem pro kontrolu hmotnosti kojenců zvláště novorozenců a lze s její pomocí snadno zjistit váhové přírůstky vašeho miminka.

Cestovní postýlka Baby Point Orbit

Cestovní skládací postýlka Baby Point Orbit má boční výlez z postýlky, postranní kapsu a dvě kolečka pro lepší manipulaci. Možnost zapůjčení závěsného lůžka pro miminka od 0 do 8měsíců. Snadno se skádá a rozkládá. Celkové rozměry postýlky jsou: 126×66×74 cm. Váha postýlky je 8,9 kg. Lůžko je 120×60 cm. Složená postýlka má nosnost 15 kg a rozměry 73×22×22 cm.

Krosna Salewa Koala

Nosnost 20kg, hmotnost 3kg, objem úložného prostoru 20litrů. Výbava: anatomicky tvarované ramenní nosníky a kyčelní pásy, skládací odnímatelná stříška proti slunci a ochrana proti dešti/ větru, pláštěnka (žlutá – dobrá viditelnost v nepříznivém počasí), nastavitelný systém Multifit pro nositele a dítě, měkce polstrovaná dětská sedačka s bezpečnostním pásem, třmen pro postavení a ruční držadlo ulehčují odstavení nosítka, boční síťové kapsy, přídavné kapsy na kyčelním pásu, nastavitelný bederní pás podporuje rozložení zátěže.

Šátek Vatanai

Vhodný pro děti od narození do batolecího věku. Informace o šátku Vatanai nalezneta na www.vatanai.cz.

Koupací kbelík Tummy Tub

Díky kónickému tvaru dítě relaxuje v nejpřirozenější poloze vhodné pro koupání nedonošených dětí a dětí trpící kolikami Celé tělíčko je ponořeno pod vodou, která si díky vyššímu sloupci udržuje delší dobu stálou teplotu (až 20 min.) průhledný plast umožňuje kontrolu po celou dobu koupání rysky pro kontrolu množství vody dle váhy kyblík umožňuje velmi pohodlné držení dítěte a děti se nemohou potopit. Bezpečnostní prvky: plast neobsahující škodliviny, žádné ostré hrany, vysoká stabilita, na dně kyblíku protiskluzová páska, pečeť kvality TÜV a BSI. Nízká hmotnost, i když je naplněn vodou (důležité pro šestinedělky). Lehce se přemisťuje díky ergonomicky formovaným držadlům. Zabere málo místa a je vhodný i na cesty. Široký okraj pomáhá i pohodlnému podepření rukou kyblík umožňuje pohodlné a vzpřímené držení pro matky.

Monitor dechu Babysense

Babysense II je na obsluhu nenáročný přístroj určený pro použití v domácnostech i zdravotnických zařízeních. Na našem trhu je již 15 let a je používán ve většině porodnic v České republice. Monitor dechu Babysense II se skládá ze dvou senzorových desek, které se naprosto bezpečně uloží pod matraci dětské postýlky. Dítě s přístrojem vůbec nepřijde do styku. Senzory jsou napojeny na kontrolní jednotku upevněnou na postýlce, která je napájena čtyřmi tužkovými bateriemi. Na kontrolní jednotce je vypínač, kterým se přístroj zapíná a vypíná, zelená kontrolka dechové aktivity, červená poplachová kontrolka a indikátor nízkého napětí baterií, který včas upozorní, kdy je třeba baterie vyměnit.

Cestovní židlička Sack n’Seat

Jste rodiče batolete, které začíná sedět a je s Vámi často na cestách? Pak se Vám může hodit tato cestovní židlička. Informace o tom jak funguje najdete na www.sacknseat.com (v angličtině). Její hlavní předností je miniální váha i rozměr, takže Vám v zavazadle nezabere téměř žádné místo.