Puberta je období psychických a fyzických změn. Jak změny zvládnout a projít náročné období puberty s pochopením a větším nadhledem se dozvíte od psychologa Milana Studničky.

  • Co puberťákům vadí na přístupu rodičů
    Vysvětlíme Vám nejčastější chyby rodičů v komunikaci s dětmi. Řekneme si, proč se puberťáci uzavírají do svého světa a co s tím.
  • Co bere důvěru puberťáků v rodiče
    Ukážeme si, jak příkazy, povely, zákazy atd. vedou ke ztrátě důvěry. Na webináři zjistíte, co s tím, a jak komunikovat jinak.
  • Jak začít budovat hezký vztah s Vaším puberťákem
    Dobrou zprávou nakonec je, že vše není ještě ztraceno a vztah s Vaším puberťákem lze vylepšit. Na webináři zjistíte, co je třeba dělat jinak, a kde vlastně začít.

Seminář vede: Milan Studnička
Milan Studnička vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu, Filozofickou fakultu Univerzity Palackého. Absolvoval celou řadu vzdělávacích kurzů zaměřených na komunikaci, koučink a osobní rozvoj, nyní se věnuje poradenské a psychoterapeutické praxi

Cena kurzu: 150 Kč
Rezervace místa na semináři a platba 150 Kč do 30. září přes rezervační systém webooker, nebo na emailu: akce@rcslunecnice.cz, č.ú. 2201118741/2010.

Místo konání: On-line seminář se bude konat přes YouTube, odkaz na živé vysílání Vám po zaplacení vstupného přijde na Váš email.