Kurzy a kroužky

Kurz šití pro mírně pokročilé a pokročilé

úterý 18.00-21.00

dospělí

Komunitní centrum-podkroví

410 Kč/lekci

Ladislava Heisová

Délka lekce: 3 hodiny.

7 lekcí pro mírně pokročilé a pokročilé.

Termíny: 19. 9., 3. 10., 17. 10., 31. 10., 14. 11., 28. 11., 12. 12. 2023

Pro konání kurzu je nutné přihlášení minimálně 4 osob. Maximální počet na kurzu je 6. Šije se na vlastních strojích. Materiál na případné vzorové šití bude na kurzu k dispozici.

Kurz probíhá v malé skupině, která umožňuje každému z účastníků pracovat a postupovat podle svých možností a schopností.

Mírně pokročilí si mohou oživit základy nebo začít se svými jednoduchými projekty.

Pokročilí začínají pracovat na svých projektech. Můžete se pustit i do náročnějších věcí, na které si sami netroufáte. Se vším Vám pomohu, poradím. Vyzkoušet si můžete ušít např. i věci s podšívkou (na sebe i doplňky – taštičky, vaky, kabelky).
Zopakujeme si vše, co bude třeba. Oživit si jak správně vzít míry. Vrátit se můžeme i ke střihům a vyzkoušet si také jeho úpravu. Podle tipu výrobku, který budete šít se můžete naučit např. košilové sedlo, řasení, všití límce, košilové (halenkové) manžety, různé začištění průramků a průkrčníku, vsazení rukávu do uzavřeného průramku a mnoho dalšího.

Tři hodiny budete mít prostor, kde Vás nikdo při šití nebude rušit, každý krok máte možnost konzultovat a změna prostředí přinese i odpočinek. V kurzu se můžete navzájem inspirovat a také sdílet svou domácí tvorbu. Mezi lekcemi se Vám také dostane podpory ve společné skupině.

Lektorka: Ladislava Heiesová
Cena za lekci: 410 Kč
Místo: Komunitní centrum, Bezručova 928, Beroun, 3. patro

Další informace

Kurz probíhá v uzavřené skupině. Nelze vybírat náhrady za omluvené hodiny.