Akce

Princezny v tanci (5,5-7 let)

pondělí 17.00-17.45

5,5-7 let

Eden

150 Kč/lekci

Kateřina Zapletalová

Délka lekci: 45 minut.

Kurz je určen holčičkám ve věku 5,5 – 7 let. V kurzu budu s dětmi tancovat na oblíbené dětské písničky, přidáme základní gymnastickou průpravu pro nejmenší, dále také pohybová cvičení s prvky baletu nebo cvičení na rytmickou hudbu se základními prvky aerobiku pro děti.

Během hodin ráda používám různé cvičební pomůcky, které tancování oživí. S holčičkami vyzkoušíme širokou škálu tanečních žánrů: balet, disco tance, lidové tance, polka, mazurka a jiné. Hodina začíná taneční rozcvičkou, obsahuje gymnastickou průpravu pro nejmenší (např. nácvik na správný kotoul, nácvik rovnováhy, nácvik na hvězdu či stojku, aj.) a zábavné pohybové hry. Hodina je ukončena oblíbenou opičí dráhou, která rozvíjí dětskou obratnost a samostatnost při cvičení. Během kurzu si nacvičíme malé taneční představení pro rodiče. Toto cvičení probíhá bez rodičů a děti tak mají báječnou příležitost seznámit se s kolektivem, přičemž důraz je kladen i na vzájemné vztahy mezi dětmi.

Kroužek se otevře při počtu 8 dětí.

Lektorka: Kateřina Zapletalová
Cena za lekci: 150 Kč
Místo: Sportcentrum Eden, Pod Homolkou 1482, Beroun

Další informace

Při řádné omluvě v rezervačním systému webooker můžete čerpat náhradu v ostatních pohybových kurzech pro daný věk, v rámci pololetí. Náhrady se nepřevádí.