PRACOVNÍ NABÍDKA – Beroun :

  • Máte ráda malé děti?
  • Těší vás se o ně starat, učit je, hrát si s nimi?
  • Máte zkušenosti s prací s dětmi alespoň 1 rok?
  • Vyhovuje vám zkrácený pracovní úvazek (HPP, DPP, DPČ)?

Hledáme zaměstnance péče o děti od 2 let pro Dětskou skupinu Slunečnice v Berouně, nástup k 1. 9.2023.

Náplň práce:

  • Péče spolu s další pečující osobou o kolektiv dětí (kapacita skupiny 12 dětí) ve věku 2-4 roky (řízená x nepřímá činnost)
  • Příprava denního programu skupiny – vymýšlení, plánování a organizace aktivit
  • Administrativní činnosti spojené s docházkou a provozem DS (sledování docházky atd.)
  • Výdej jídla (svačina, oběd)

Požadujeme:

  • Kvalifikace dle zák. č. 247/2014 Sb. (např. chůva, učitel MŠ, ZŠ 1.st, asistent pedagoga, spec. pedagog, zdravotní sestra), rekvalifikace možná po dohodě
  • Vřelý vztah k dětem
  • Zkušenosti z obdobné pozice min. 1 rok
  • Spolehlivost, zodpovědnost, kreativita
  • Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek max. 0,6 odměna 17 500 Kč
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Vstřícné a přátelské jednání
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Další benefity (flexibilní pracovní doba, čtvrtletní odměny, obědy zdarma, další vzdělávání atp.)

V případě zájmu pošlete prosím svůj životopis včetně fotografie spolu s motivačním dopisem na níže uvedený email.
Kontakt – ředitelka organizace:  gabina.horna@rcslunecnice.cz